Etiketleme Kodlama ve Markalama Sistemleri

Etiketleme Kodlama ve Markalama Sistemleri

Partnerliğini üstlendiğimiz UBS - United Barcode Systems ürünleri ile ürünlerinize, kutu ve kolilerinize, hat sonu streçlenmiş paletlerinize isteğiniz doğrultusunda etiketleme kodlama barkodlama veya markalama yapabiliyoruz.

 

Yüzey gözetmeksizin, (shrinkli yüzeyler, plastik yüzeyler, ekstrüzyonlar, gözenekli ve gözeneksiz her türlü yüzeye) ideal baskı çözümü sunabiliyoruz, temiz bir baskı yüksek hız ve dakikada daha fazla alanı kodlamak için tasarlanan ürünleri kullanıyoruz. LED UV Anında Kürleme ile yine zor yüzeylerde temiz baskılar alabiliyoruz.

 

Doğrudan sizin üretim hattınıza uyarlayabiliyor, istediğiniz metinleri formülleri logoları görselleri basabiliyor tarih ve üretim lot numaralarını uygulayabiliyoruz.

 

Bütün GTIN barkodlarını ve uluslararası GS1 standartlarına uygun, A, B veya C ANSI kalite notları ile mükemmel okunurluğu olan barkodlar yazabiliyoruz, yüksek kontrastlı ve çevre dostu mürekkebi ile yalnızca sarf malzemesi maliyetlerini düşürmekle kalmayarak aynı zamanda güvenilir ve sürdürülebilir bir kodlama yapmanızı sağlıyoruz.

 

Ürünlerinizin hatasız izlenebilirliğini sağlamak amacıyla, bütün GTIN barkodları, uluslararası GS1 standartlarına göre oluşturuyoruz; böylece A, B veya C ANSI kalite notları ve mükemmel okunurluk elde etmenize yardımcı oluyoruz. 

 

Farklı etiketleme tekniklerimiz sayesinde, hareket halinde, durur halde ya da yüksek hızlarda, grup ambalajların ön, yan, arka, üst, köşe kısımlarını etiketleyebiliriz.

 

Hat Sonu Palet Etiketleme sistemlerimiz, paletin 3 tarafına kadar etiketleme yapabilme kapasitesine sahiptir. Her tip palet etiketlemeye uygun bir çözümümüz bulunmaktadır (Europalet, Universal Palet, Yarım Palet, Üst üste dizilmiş palet, değişken yüksekliklerde paletler).

Share :