Advance Industrial Solutions

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekibimiz 20 yılı aşkınca endüstriyel otomasyon sistemlerinde çözümler sunmakta olup 2021 yılı itibariyle faaliyetlerini Advance Industrial Solutions A.Ş. çatısı altında toplamıştır.

Yıllardır çalıştığımız firmalar ve yüklendiğimiz işlere yeni tecrübeler, yeni projeler, yeni çözümler katmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Anahtar teslim otomasyon çözümlerinde, elektrik/elektronik ve pnömatik kontrol panoları tasarım ve imalatında, yazılım desteğinde, bulut tabanlı (cloud) ve uzaktan erişilebilir çözümlerde, mekanik tasarımda ve imalatında, Endüstri 4.0 uygulamalarında CE normlarına uygun, iş güvenliği gözetilerek projelerinize destek ve çözüm sunuyoruz.


Misyonumuz

Endüstriyel otomasyon alanında, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza, katma değeri yüksek, yenilikçi, güvenilir, tam zamanında, en uygun çözümü sunmaktır.


Vizyonumuz

Dünyadaki yenilikleri yakından takip eden, sektörümüzün ilerlemesini sağlayacak, müşterilerimizin katma değerlerini arttıracak, tüm yeni teknolojik gelişmeleri uygulayan, Türkiye’de ve Dünya’da yapılamayanı yapan bir firma olmaktır. Tüm bunları; çevreye ve insana saygılı, tüm çalışma partnerleri ile kazanç, güven ve sürdürülebilirlik ilişkisini kurmuş, alanımızda küresel bilinirliğe ulaşmış bir firma olmaktır.